Fornalik: Mamy szeroką i silną kadrę

W sobotnim meczu z Polonią Warszawa w wyjściowym składzie Górnika nastąpiło dużo zmian. Na ławce rezerwowych znaleźli się bowiem najbardziej doświadczeni piłkarze.
- Kilku piłkarzom niebawem skończą się kontrakty - przyznał szkoleniowiec zabrzan, Waldemar Fornalik. - Rozmawiałem z nimi przed meczem i wytłumaczyłem, że w obecnej sytuacji musimy myśleć perspektywicznie, dlatego młodzi otrzymali szansę pokazania się na boisku. Zgadzam się z opinią, że Polonia szczęśliwie zremisowała ten mecz. Potwierdza to tylko, że mamy szeroką i silną kadrę. Ci, którzy dotąd mniej grali jak widać potrafią wejść na boisko i również zaprezentować się z jak najlepszej strony. Adrian Sikora mógł dzisiaj popisać się hat-trickiem. Niestety, brakuje mu jeszcze doświadczenia.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]