Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. PAP)Trener Górnika Marek Motyka: "Wisła była od nas piłkarsko lepsza. Przed meczem kontuzji nabawił się Marcel Liczka a tak doświadczony gracz bardzo by się nam przydał. Na ławce rezerwowych mieliśmy trzech juniorów, więc pole manewru nie było wielkie. Czuję niedosyt bo zespół mnie pozytywnie zaskoczył i szkoda, że nie udało się wywalczyć remisu. W czekającej nas teraz przerwie rozgrywkowej muszę lepiej poznać zespół i poprawić mankamenty w grze".

Trener Wisły Tomasz Kulawik: "Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz, że będzie trzeba zagrać walecznie i z charakterem aby coś osiągnąć. W dodatku zmiana trenera zawsze też powoduje dodatkową motywacje u piłkarzy. Górnik mógł zdobyć gola w pierwszej połowie, po przerwie to my bliżsi byliśmy podwyższenia prowadzenia. Cieszą trzy punkty, jednak zagraliśmy zbyt nonszalancko, zbyt wiele było strat piłki". Kulawik przyznał, że o tym, iż do końca rundy jesiennej będzie prowadził zespół dowiedział się w piątek wieczorem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online