Forum
 

Akcja za 400 złotych

Syndyk, formalnie będący obecnie właścicielem klubu, jest coraz bliższy ogłoszenia przetragu, który pozwoli rozpocząć proces przejęcia Górnika przez nowego właściciela.
Pierwotnie w tym tygodniu odpowiednie ogłoszenie miało ukazać się w prasie. Tak się jednak nie stanie. Z naszych informacji wynika, że stanie sie to w przyszłym tygodniu. Nie ma również mowy o negocjacjach, które miały zastapić przetarg. - Taka jest procedura i na pominięcie przetargu pewnie nie zgodziłby się sąd. Może potem, jeżeli ta pierwsza formuła nie wyłoni nowego właściciela Górnika - twierdzi nasz informator. Ile w końcu jest warta spółka Górnik SSA? Ponoc trzeba będzie płacić 400 złotych za jedną akcję, co daje około 3 milionów złotych za całość, która jest do przejęcia. - To bardzo dużo. Za dużo! Obawiam się, że może nie być chętnych, skoro to dopiero początek wydawania pieniędzy. Jeżeli nikt się Górnikiem nie zainteresuje kwota pewnie spadnie. Może nawet o połowę. W każdym razie w mieście jest cicho. Nikt nie deklaruje przecięcia klubu - dodał nasz rozmówca.
Nic na ten temat nie wie prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński, który dziś jedzie do Warszawy załatwiać sprawy przejęcia ligi przez Ekstraklasa SA. Najbliższa kolejka jest ostatnią, którą formalnie pilotuje PZPN. - O zamiarach syndyka nic oficjalnie nie wiem. W każdym razie trzeba działać bardzo szybko - mówi Koźmiński.

źródło: Sport



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online