Piotr Lech: Zatrzymam Legię!

Na stadionie Górnika choć zła passa trwa, humory dopisują. Prezes Zbigniew Koźmiński nie zmartwił się nawet specjalnie kontuzjami obrońców Grzegorza Jakosza i Błażeja Radlera. Jeśli jednak dodamy, że w piątek, w meczu z Legią Warszawa, nie będzie mógł zagrać pauzujący za kartki Kazimierz Moskal, staje się jasne, że może być spory problem ze zmontowaniem bloku obronnego. 
- Nie ma żadnego problemu. Jest przecież Staszek Oślizło, jest Marek Piotrowicz, a trener Waldemar Fornalik też grał kiedyś jako obrońca. To może nie byłaby najmłodsza linia defensywna, ale jakoś byśmy sobie poradzili - żartuje szef klubu, ale od razu poważnieje i mówi, że ma nadzieję, że przynajmniej Radlera da się postawić na nogi. Nie ma natomiast tematu powrotu na boisko Marka Koźmińskiego, który przed rozgrywkami mówił, że w awaryjnej sytuacji wspomoże kolegów. Sytuacja awaryjna właśnie nastąpiła, ale Koza junior milczy. - Proszę spytać Marka czy zagra, ale moim zdaniem nic takiego nie nastąpi - dodaje Koźmiński senior.

Czy w piątkowy wieczór Górnik może zatrzymać Legię? Wiele będzie zależeć od postawy bramkarza Piotra Lecha. - Nie wiem, dlaczego dziennikarze się nas czepiają, dlaczego piszą, że gramy słabo. Faktem jest, że gorzej zagraliśmy w pucharowym meczu z Legią, ale poza tym nie było źle. Liczę, że powstrzymam jutro napastników warszawskich, że zła karta się odwróci - mówi Lech, który przyczyn złych notowań drużyny dopatruje się w... wygranej z Lechem.

- Tym meczem rozbudziliśmy nadzieje, a przecież zespół wciąż się zgrywa i potrzeba nam czasu. Teraz może być tak, że będzie musiał wejść młody Brazylijczyk Felipe Andrade. To jeden z tych chłopaków, którzy chyba jeszcze nie są gotowi do gry, ale on musi nam pomóc - kończy Lech.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online