Trener Legii przed meczem z Górnikiem

Szkoleniowiec warszawskiej Legii Dariusz Kubicki nie przewiduje zmian w składzie przed piątkowym meczem ligowym w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem.
- Cała jedenastka tak dobrze zagrała przeciwko Wiśle, że trudno w tym wypadku kogoś odstawić od składu - powiedział "Życiu Warszawy" trener ekipy z Łazienkowskiej. - Zwyciężyliśmy, zarówno przed dziesięcioma dniami w spotkaniu pucharowym Górnika, jak i w piątek z Wisłą, grając systemem 1-3-5-2, więc chyba w takim ustawieniu wybiegniemy w piątek. Na Górny Śląsk z drużyną nie pojadą Tomasz Jarzębowski i Manuel Garcia (obaj kontuzje). Na drobne urazy narzekają też wprawdzie Łukasz Surma i Dickson Choto, ale będą oni w piątek do dyspozycji Kubickiego. W pełni sił jest już Wojciech Szala.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online