Wiśnia i Heniek znów na Roosevelta

Po ponad dwuletniej przerwie koszulkę Górnika włożył Jacek Wiśniewski. Owacyjnie witany przez zabrzańskich fanów popularny "Wiśnia" wszedł na boisko w drugiej połowie. 29-letni obrońca, który został przed sezonem wypożyczony z Cracovii, powoli wraca na boisko po przewlekłej kontuzji. Zanotował kilka udanych zagrań, ale nie zapobiegł porażce Górnika.
- Wydaje mi się, że w tym meczu nie było z naszej strony żadnej taktyki. Musimy coś z tym zrobić, bo jak będziemy tak dalej przegrywać, to zostaniemy chłopcami do bicia - Wiśniewski nie krył rozczarowania postawą drużyny.
Pół roku po tym jak "Wiśnia" odchodził z Górnika (latem 2003) do Zabrza trafił Hernani. W Górniku Brazylijczyk wyrobił sobie dobrą markę i latem kupiła go Korona. W Zabrzu piłkarz był lubiany, tu dostał ksywkę "Heniek" i nie dziwi, że pod szatnią spotkał się z objawami sympatii. Podczas meczu kierowana przez niego kielecka obrona nie miała wiele pracy. Ale Brazylijczyk kurtuazyjnie chwalił swoich byłych kolegów.
- Aleksander i Liczka to dobrzy piłkarze, mieliśmy z nimi problemy. Ale nam wychodziło prawie wszystko idealnie, tak jak ćwiczyliśmy to na treningach - skomentował wydarzenia na boisku.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online