Drugi zabieg Rambo

Nie ma szczęścia Diego Rambo. Brazylijczyk, który w końcówce poprzedniego sezonu miał pewne miejsce w składzie Górnika, latem przebywał w Japonii. Kontraktu w tym kraju nie podpisał, wrócił i niewiele pograł w barwach klubu z Roosevelta. - Rambo jest już po pierwszej operacji kolana. Teraz czeka o drugi zabieg. Te jesień ma już praktycznie z głowy - twierdzi trener zabrzan, Marek Wleciałowski, który wczoraj dał piłkarzom wolne. Górnik w niedzielę późnym wieczorem przyjechał z Rzeszowa, gdzie uczestniczył w obchodach 100-lecia Resovii. - To było święto, ale mecz był - co mnie bardzo cieszy - daleki od pikniku. Graliśmy poważnie, a jedyne co martwiło, to stan murawy. Była bardzo nierówna. W sumie jestem jednak zadowolony - dodaje Wleciałowski. Jeszcze nie tak dawno Brazylijczyków na Roosevelta było pięciu. Dziś? Ledwie dwóch i tylko jeden nadający się do gry. To Felix Felipe, który też stracił miejsce w pierwszej jedenastce.
W Górniku grało aż czterech piłkarz sprowadzonych do klubu w ostatnim dniu "okienka" transferowego. Dwóch z nich strzelił gole. - Marcela Liczki nie traktuje jak nowego gracza. Wie co gramy, mogę na niego liczyć. Wszyscy byliśmy ciekawi postawy Senegalczyów. Jak wypadli? Guyea to pomocnik. Wypadł bardzo przyzwoicie. Z czasem jest to materiał na solidnego rozgrywającego. Fall - to napastnik, który strzelił jedną z bramek, ma barki motoryczne. Kiedy rywal opadł z sił, był bardzo widoczny. Bardzo cieszył się ze strzelonej bramki. To dla mnie sygnał, że chłopak żyje tym co robi - twierdzi trener Górnika, który nie eksperymentował w składzie. Wspomniany Felipe, kojarzony głównej z grą na prawej obronie, zagrał w środku drugiej linii. - To incydentalny wypadek, ale mógł strzelić gola. W każdym razie wraca do formy i Błażej Radler musi być czujny. Rywalizacja na tej stronie boiska jest duża.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online