Czekają na certyfikaty

Wciąż nie wiadomo, czy w sobotnim meczu z Polonią Warszawa trener Marek Wleciałowski będzie mógł liczyć na dwóch Senegalczyków. W Zabrzu czekają na certyfikaty Ndende Gueye i Abdullaha Falla. Ten ostatni strzelił gola w niedzielnym meczu z IV-ligową Resovią, wygranym 3:1.
- Ich występ był poprawny i dobrze rokuje na przyszłość, ale wszyscy nowi piłkarze muszą jeszcze wkomponować się w zespół, poznać schematy i zasady, które stosujemy na boisku. Otwarte jest pytanie, jak szybko im się do uda - trener Marek Wleciałowski jest ostrożny w ocenach.
Szkoleniowiec liczy, że do soboty w pełni zdrowy będzie już Tomasz Prasnal. Przeciwko Polonii wykluczony jest natomiast udział przechodzących rehabilitację Rafała Andraszaka, Diego Rambo i Jacka Wiśniewskiego.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online