Koźmiński: Odra jak chce derby, to niech gra z ROW-em

To, że Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika odpoczywa w słonecznej Italii, nie oznacza, że nie interesują go derby Górnik - Odra.
- Jakie derby?! - krzyczy. - Derby to będą jak Górnik zagra z Ruchem Chorzów czy GKS Katowice. A to jest zwykły mecz ligowy. Odra jak chce derby, to niech gra z ROW-em Rybnik.
Koźmiński ma powody, by nie przepadać za Ireneuszem Serwotką. Odra w ostatniej chwili podebrała Górnikowi dwóch piłkarzy. Najpierw Sylwestra Czereszewskiego, później Ireneusza Kowalskiego. Koźmiński żartował, że już głośno nie powie, jakiego chce zawodnika, bo pod drzwiami stoi Serwotka i podsłuchuje.

- Nie mam nic do Odry, ale ludzie, którzy tam pracują, to co innego - kończy Koźmiński.

Serwotka z pokorą i spokojem przyjmuje ciosy.

- Jestem młodszy od pana Koźmińskiego i nie wypada mi się z nim kłócić - tłumaczy. - Tym bardziej że jego wypowiedzi są na poziomie zerowym. Z perspektywy Krakowa to może nie są derby, ale z naszej na pewno są. Cieszymy się na to spotkanie. A pan Koźmiński nie zna geografii. W Zabrzu nie oczekuję na żadne powitania. Najważniejszy jest mecz. Przed takim spotkaniem na pewno nie pojechałbym na urlop.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online