Transfer Karwana: Prezesi nie rozmawiają

Według niektórych źródeł obrońca Górnika Michał Karwan uzgodnił warunki indywidualne kontraktu z warszawską Legią. 26-letni zawodnik miałby przejść na Łazienkowską latem i występować w jednej drużynie ze swoim kuzynem, Bartoszem. Na razie jednak zabrzański klub nie otrzymał żadnej oferty propozycji transferu od szefów Legii.
- Oni się nawet o Michała nie pytali, w przeciwieństwie do innych klubów. Zresztą prezes Piotr Zygo chyba nie marzy, żeby ze mną rozmawiać (obaj panowie pokłócili się przy sporze LPL z G4). A bez naszej zgody Michał nigdzie nie pójdzie, bo ma jeszcze przez rok ważny kontrakt - wyjaśnia prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.
Poza tym Karwan zostanie w Zabrzu, jeżeli do Wisły Kraków przejdzie drugi środkowy obrońca, Brazylijczyk Hernani. Bliżej finalizacji jest natomiast transfer Michała Chałbińskiego. 28-letni napastnik też ma ofertę z legii i Zagłębia Lubin. Ale ten drugi klub już upoważnił do rozmów z Górnikiem menedżera Andrzeja Szarmacha.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online