Liczka pokrzyżuje plany Liczce?

W Krakowie, w meczu 24. kolejki ekstraklasy, po raz pierwszy trener Wisły Werner Liczka będzie rywalizował ze swoim synem Marcelem, zawodnikiem Górnika.
Marcel jest wychowankiem Banika Ostrawa, w którym Werner grał, a później był szkoleniowcem. Jesienią ściągnął syna do Górnika Zabrze. Dzisiaj może okazać się, że zrobił sobie tym krzywdę, bo Marcel wiosną prezentuje wysoką formę.
- Kto z nas będzie po środkowym meczu bohaterem? Chciałbym to być ja, ale jakoś głupio mi źle życzyć ojcu. Kto wie, może obaj będziemy się cieszyli? Sam na pewno Wisły nie zatrzymam i nie pokrzyżuję planów ojca. Piłka to kolektywna gra, potrzebuję wsparcia kolegów – powiedział Marcel Liczka dla „Przeglądu Sportowego”.
Ojciec Marcela jest mniej dyplomatyczny. – Zrobię wszystko, żebyśmy wygrali. Ten jeden, jedyny raz w życiu nie życzę Marcelowi powodzenia – twierdzi trener Wisły Kraków.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online