Forum
 

Paszulewicz złamał nogę?!

Bardzo pechowy był pierwszy trening dla nowego piłkarza Górnika, Jacka Paszulewicza. 28-letni obrońca, który w poniedziałek został wypożyczony na pół roku z krakowskiej Wisły dotarł do Zabrza w południe i wziął udział w popołudniowych zajęciach na sztucznej murawie Gwarka.
- Już po rozgrzewce, podczas biegu, nie atakowany przez nikogo, nagle upadł z grymasem bólu. Po pierwszych oględzinach nasz lekarz stwierdził, że zachodzi podejrzenie złamania kości śródstopia. Od razu obaj pojechali na szczegółowe badania do Krakowa - informuje trener Górnika Marek Wleciałowski. 
To nie koniec kadrowych kłopotów szkoleniowca zabrzańskiej drużyny przed sobotnim meczem Pucharu Polski z Legią w Warszawie. Z udziału w nim urazy wykluczają także Łukasza Juszkiewicza, Piotra Brożka i Nigeryjczyka Ugo (stłuczone kolano). Na dodatek Górnikowi nie udało się też na czas zatwierdzić do gry Brazylijczyka Fabio Gomesa z czeskiego FK Zlin. Do pełni obrazu można dodać, że dziś ekipa z Roosevelta nie będzie mogła trenować na sztucznej nawierzchni Stadionu Śląskiego.
- Poinformowano nas, że murawa jest zmrożona i na razie nie można z niej korzystać. Szkoda, bo to zakłócenie pewnego planu - przyznaje Wleciałowski.
- Ale nigdy nie łudziłem się, że będzie łatwo. Życie niesie różne problemy i trzeba sobie z nimi radzić - dodaje z optymizmem.
Dziś zabrzanie trenować będą tylko raz, ponownie na boisku Gwarka.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online