Forum
 

Wleciałowski zadowolony ze zgrupowania

Trener Marek Wleciałowski jest zadowolony z 12-dniowego pobytu na zgrupowaniu we włoskim Coccaglio. - Mieliśmy dobre warunki do treningów, ładną pogodę, rozegraliśmy dwa naprawdę mocne sparingi z Udinese i Brescią, a chłopcy ciężko pracowali. To był na pewno bardziej udany wyjazd niż tok temu, kiedy ciągle lało, szukaliśmy dobrych boisk, a sporo piłkarzy potrzebowało rehabilitacji - mówił szkoleniowiec. 
W czwartek wieczorem zabrzanie zostali zaproszeni na pożegnalną kolację do knajpki włoskiej rodziny zaprzyjaźnionej z właścicielem Górnika Markiem Koźmińskim. Po powrocie do kraju dostali dwa dni wolnego. W poniedziałek na Roosevelta ma zjawić się nowy asystent Wleciałowskiego Słowak Karol Marko, który prosto z Włoch pojechał samochodem do domu.

źródło: Dziennik Zachodni



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online