Forum
 

Konferencji nie było

Tuż po przylocie z Brazylii właściciel większości akcji Górnik SSA Marek Koźmiński oświadczył, że decyzję w sprawie trenera zabrzańskiej drużyny już podjął, ale ogłosi ja na poniedziałkowej konferencji prasowej. Nie ogłosił. Konferencji nie było.
- Każdy kto interesuje się polska piłka wie doskonale, że ogłoszenie decyzji dotyczącej trenera w Górniku jest uzależnione od oficjalnej decyzji w Wiśle Kraków - mówi Marek Koźmiński. 

- W środę myślałem, że do piątku wszystko w krakowskim klubie będzie jasne i dlatego ze spokojem mówiłem o poniedziałkowym terminie konferencji prasowej, na której miałem poinformować kto będzie szkoleniowcem Górnika w rundzie wiosennej 2005 roku. Decyzja w Wiśle ciagle jednak nie została podjęta. Przedłużają się rozmowy, a co za tym idzie w Górniku też jeszcze nie ma mowy o przedstawieniu faktów. Być może we wtorek na popołudniowej konferencji prasowej, a może później, w zależności od tego kiedy "klamka zapadnie" w Krakowie, będziemy mogli mówić konkretnie o sytuacji w Zabrzu.

Przypomnijmy, że aktualny trener Górnika Werner Liczka ma zastąpić w Wiśle Henryka Kasperczaka, natomiast na posadę szkoleniowca w Zabrzu szykowany jest Edward Lorens.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online