Forum
 

Nasłuchując hejnału

Dziś w południe na lotnisku w Pyrzowicach wylądować mają Marek Koźmiński i Werner Liczka. Właściciel Górnika i trener zabrzańskiej drużyny wracają z kilkunastodniowego pobytu w Brazylii, gdzie szukali nowych zawodników. Obaj dżentelmeni mieli także omawiać dalszą współpracę w klubie na Roosevelta lub przenosiny szkoleniowca do Krakowa, gdzie miałby on zastąpić Henryka Kasperczaka. Prezes Górnika Zbigniew Koźmiński przyznaje, że w Zabrzu czekają na to, co wydarzy się w Wiśle. - Zobaczymy, co wyniknie z rozmowy pana Cupiała z trenerem Kasperczakiem. Jesteśmy także zainteresowani wypożyczeniem kilku piłkarzy z Wisły, ale to również zależy od tego, kto obejmie zespół mistrza Polski - informuje Zbigniew Koźmiński. - Na razie nie wpłynęła do nas żadna oferta dla któregoś z naszych piłkarzy - dodaje komentując rzekome zainteresowanie Jarosławem Popielą.
Tymczasem Zbigniew Koźmiński otrzymał propozycję zostania wiceprzewodniczącym zjazdu PZPN. Obaj Koźmińscy będę delegatami klubu i w wyborach zamierzają poprzeć Michała Listkiewicza.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online