Forum
 

Aleksander wybrał szkołę

Wczoraj piłkarze Górnika - na własną prośbę - odbyli trening w godzinach popołudniowych. W mocno okrojonym składzie. - Zajęcia są wybitnie luźne. Część piłkarzy wychodzi na boisko, inni spędzają dwie godziny w siłowni, wcześniej korzystaliśmy z Aquaparku - mówi prowadzący zajęcia z piłkarzami Marek Wleciałowski. Poza tym od początku tygodnia nie ma z nami Brazylijczyków. 

Od wczoraj wolne ma już Arkadiusz Aleksander, który studiuje we Wrocławiu i poprosił o skrócenie zajęć o dwa dni. Teraz ma czas na nadrobienie zaległości w nauce.

Górnik pożegnał się z Marcinem Szałęgą. Jego wypożyczenie z Wisły Kraków okazało się dużym niewypałem. Piłkarz głównie leczył kontuzję i grał niewiele. Co nie znaczy, że Górnik rezygnuje ze współpracy z mistrzem Polski. Dziś na liście życzeń są przede wszystkim Jacek Kowalczyk i Aleksander Kwiek. Wszystko powinno się wyjaśnić w przyszłym tygodniu, kiedy z Hawajów wróci prezes Wisły, Bogusław Cupiał. - W tej chwili jesteśmy w sporadycznym kontakcie. Zresztą to nie są tematy do załatwienia na telefon - twierdzi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Czy trener Liczka jest na Hawajach? Wczoraj przed południem rozmawiałem z Markiem i Liczka był z nim. Dzwoniłem do Brazylii - dodaje Koźmiński.

Raczej nie wrócą już na Roosevelta Krzysztof Wierzbicki i Wojciech Okińczyc. Trudno powiedzieć jaka będzie przyszłość Joao Paulo, który po testach we włoskiej trzeciej lidze wrócił do Polski, by po dwóch kolejnych dniach pojecieć do ojczyzny. - U nas żadnych sprawdzianów, w których weźmie udział kilkunastu ludzi na pewno nie będzie. Jesteśmy umówieni z konkretnymi piłkarzami, ale najpierw czekamy na to co w Ameryce Południowej załatwią Marek i trener Liczka. Bierzemy piłkarzy na konkretne pozycje - kończy Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online