Forum
 

Do Argentyny na zaproszenia Abela Balbo

Marek Koźmiński w środę wylatuje do Ameryki Południowej. - Najpierw lecę do Brazylii, a następnie na zaproszenie Abela Balbo, z którym grałem w Udinese, pojadę do Argentyny. - Celem mojej wyprawy do Ameryki Południowej jest znalezienie kilku zawodników dla Górnika. Właściwie to potrzebujemy już tylko dokonać minimalnych korekt w kadrze naszej drużyny. Lista zawodników oferowanych przez menedżerów jest długa, ale mnie interesuje dwóch - trzech zawodników na konkretne pozycje i za konkretną kwotę. Mówiąc krótko jadę do Ameryki Południowej po zawodników, bo to się opłaca.
Marek Koźmiński zaplanował powrót na 8 grudnia. - Do tego dnia nie będziemy podawać oficjalnie żadnych wiadomości na temat ruchów kadrowych. Po 8 grudnia zacznie się ruch transferowy i wtedy oficjalnie oznajmimy z kogo rezygnujemy. Może się też okazać, że kogoś z naszych zawodników chce kupić inny klub. Jeżeli pojawi się oferta będziemy nad nią dyskutować, bo klub potrzebuje pieniędzy na życie - oznajmił Marek Koźmiński.
Po pucharowym meczu z GKS Katowice trener Górnika Werner Liczka ruszy śladem Marka Koźmińskiego. - Będziemy mieli sporo czasu na rozmowy o futbolu, mojej dalszej pracy w Górniku i warunkach na jakich miałbym zostać, ale przede wszystkim będziemy się przyglądać kandydatom do gry w Górniku. Zawodnikom na konkretne pozycje, gotowym do gry w ekstraklasie - twierdzi Werner Liczka.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online