Rada radzi

Przed meczem Górnik - Podbeskidzie odbyło się posiedzenie rady Nadzorczej Górnika. Stawili się jej wszyscy członkowie, na czele z prezesem Ireneuszem Królem. Sam mecz jednak tego ostatniego już nie interesował. Kilku innych członków Rady Nadzorczej opuściło stadion w przerwie. - Prezes jest usprawiedliwiony, bo jechał służbowo do Niemiec - tłumaczy nieobecność na trybunach Króla Zbigniew Koźmiński. - Rozmawialiśmy o sprawach organizacyjnych. Podzieliliśmy obowiązki i może więcej szczegółów poznamy za dwa tygodnie. Wielki sponsor na razie się nie pojawił - dodał Koźmiński. 
Z informacji "Sportu" wynika, że jednak o kasie rozmawiano. Ponoć kilka poważnych firm wyraziło wstępne zainteresowanie zainwestowaniem w Górnika, ale dopiero w nowym sezonie.

źródło: Sport
nadesłał: kostekRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online