Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Arkadiusz Aleksander (napastnik Górnika): - Cieszę się, że w tym sezonie Puchar Polski rozgrywany jest według nowej formuły. W lidze, w rundzie jesiennej mamy tylko 13 spotkań. Dzięki meczom w Pucharze Polski jest przynajmniej możliwość pogrania częściej niż co dwa tygodnie. Z siedmiu bramek, które strzeliłem w pucharowych spotkaniach najważniejsza była na pewno ta w rewanżowym spotkaniu z Podbeskidziem na naszym boisku na 2:1. Otworzyła nam ona drogę do zwycięstwa i awansu na pierwsze miejsce w tabelce 7. grupy oraz przybliżyła do zajęcia miejsca premiowanego awansem do dalszych rozgrywek Pucharu Polski.

Bartosz Białkowski (bramkarz Górnika). - Po serii porażek w lidze wreszcie wygraliśmy w Pucharze Polski i chcemy dalej wygrywać. Z występu w meczu z Podbeskidziem jestem zadowolony. Kibicom najbardziej podobała się moja interwencja z 68 minuty, kiedy to Artur Rozmus strzelił zaskakująco z 17 metrów, ale byłem dobrze ustawiony i wystarczyło, że się położyłem, żeby obronić to uderzenie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online