Cztery mecze dyskwalifikacji dla Lecha

Piotr LechBramkarz Górnika Zabrze Piotr Lech został ukarany przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej czterema meczami dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie w czasie meczu 10. kolejki ekstraklasy z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. 
Groclin wygrał mecz 3:1. W 49. minucie Lech otrzymał żółtą kartkę za protestowanie po stracie pierwszego gola - zdaniem piłkarzy Górnika sędzia Tomasz Cwalina nie dał sygnału do wykonania rzutu wolnego, tymczasem Sebastian Mila strzelił i wbił piłkę do siatki.
W 66 minucie, przy stanie 2:1 doszło do szamotaniny pod bramką Górnika. Lech uznając, że był faulowany, protestował w sposób nieprzepisowy, łapiąc rękami sędziego. Zobaczył za to drugą już w tym meczu żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online