Forum
 

Przed meczem Górnik - Podbeskidzie

To będzie mecz o pierwsze miejsce w pucharowej tabelce grupy VII. Podbeskidzie, które na inaugurację rozgrywek wygrało u siebie z Górnikiem 3:2 przyjeżdża teraz do Zabrza na rewanż.
- Podbeskidzie jest pierwsze i ma punkt przewagi nad nami - wylicza Werner Liczka. - Żeby go wyprzedzić musimy wygrać i o innym wyniki nikt w klubie nie mówi.
W bielsku zabrzanie prowadzili już 2:0, po golach Arkadiusza Aleksandra i Marcela Liczki, ale Artur Prokop i Daniel Dubicki w 4 minuty doprowadzili do remisu, a potem Piotr Koman popisał się strzałem dającym zwycięstwo zespołowi Jana Żurka, przed którym kolejna podróż sentymentalna do Zabrza w roli trenera rywali. 
- Nie jadę do Bielska, tylko czekam na swoich zawodników na stadionie Górnika - wyjaśnia zabrzanin trenujący Podbeskidzie Jan Żurek. - To będzie dla obydwu rywali bardzo ważny mecz i może przesądzić o awansie. Piotr Koman jest w meczowej kadrze. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowe do gry. Postaramy się zaprezentować z najlepszej strony, ale szykuję też niewielkie roszady kadrowe, bo nie zapominam, że za trzy dni mamy mecz z Kujawiakiem, istotny dla układu drugoligowej tabeli.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online