Zmiana taktyki

Wynik meczu piłkarskiej ekstraklasy Górnik Zabrze - Wisła Kraków zszedł na drugi plan. Na pierwszym znalazła się konfrontacja Wernera Liczki z Henrykiem Kasperczakiem. Domysłom, plotkom, informacjom o tym, że krakowski szkoleniowiec odejdzie do pracy z kadrą Nigerii, a trener zabrzan przejmie zespół spod Wawelu, nie ma końca.
- Zaprzeczam, dementuję, a dziennikarze i tak mówią i piszą, że już podpisałem kontrakt z Wisłą - twierdzi Werner Liczka. - Może więc zmienię taktykę. Powiem "Dziennikowi Zachodniemu" jako pierwszemu, że będę trenerem Wisły Kraków i wtedy może... będę mógł spokojnie pracować w Górniku (śmiech).
Ale przed niedzielnym meczem szkoleniowcowi Górnika nie jest do śmiechu. Musi postawić w bramce 17-latka, bo Piotr Lech został przez PZPN zawieszony po incydencie w Grodzisku i nie może grać. Kontuzjowany jest Felipe. Andraszak nie wrócił do pełni sił. A trójka wypożyczonych piłkarzy z Wisły musi oglądać mecz z trybun - taka była umowa działaczy.
- Miałem 15-16 zawodników gotowych do gry - dodaje Liczka. - Teraz mam problemy z ustaleniem wyjściowego składu. Postawię jednak na młodych, dam im szansę debiutu od pierwszych minut i może to będzie właśnie początek ich wielkiej kariery. Życzę im, żeby tak się właśnie stało. A o tym co będzie ze mną i moim pobytem w Zabrzu pomyślimy i porozmawiamy z Markiem Koźmińskim po rundzie jesiennej. W tej chwili jestem trenerem Górnika i dla mnie liczy się tylko jedno - wygrać najbliższy mecz.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online