Górnik - Legia na Stadionie Śląskim?

Podczas piątkowego spotkania w ramach akcji "Przyjazny Stadion" na Stadionie Śląskim właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński zaproponował wspólną organizację w Chorzowie szlagierowego meczu ligowego Górnik Zabrze - Legia Warszawa wiosną przyszłego roku.
"Wstępne rozmowy z dyrektorem stadionu Jerzym Górą dotyczące spotkania 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy zostały już przeprowadzone. To ciekawa inicjatywa i rzecz jasna jesteśmy na jej realizację otwarci. Byłby to powrót ligowych zmagań na Stadion Śląski po bardzo wielu latach" - powiedział Adam Pawlicki z biura promocji chorzowskiego stadionu.

Koźmiński wziął udział w cyklicznym spotkaniu z dziećmi organizowanym przez dyrekcję stadionu. Akcja "Przyjazny stadion" ma na celu pokazywanie, że Stadion Śląski jest obiektem otwartym, przyjaznym i bezpiecznym.

W piątek na temat bezpieczeństwa podczas imprez masowych rozmawiali z dziećmi policjanci. Jeden z nich, międzynarodowy sędzia Robert Małek, mówił o zachowaniach zawodników i kibiców podczas spotkań piłkarskich. Dzieci miały też okazję zagrać w piłkę na głównej płycie Stadionu Śląskiego.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online