To zaszczyt dla Górnika

Werner LiczkaJeszcze dobrze nie przebrzmiały echa planowanej przez Wisłę Kraków przeprowadzki trenera Górnika Zabrze Wernera Liczki pod Wawel, a już całe piłkarskiej Zabrze huczy od kolejnej informacji. Zainteresowanie czeskim szkoleniowcem, po nieudanych rozmowach z Jozefem Chovancem, wyraziła Legia Warszawa, która także prowadziła rozmowy z Dariuszem Wdowczykiem. 
- To zaszczyt dla Górnika, że o naszym trenerze mówi się w kontekście takich klubów jak Wisła Kraków i Legia Warszawa - mówi prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński. - Mogę jednak kibiców naszej drużyny uspokoić. To tylko prasowe dywagacje. Werner Liczka jest trenerem Górnika i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie zmienił pracodawcę. Teraz przygotowuje się do bardzo ważnej potyczki ligowej z Groclinem, które czeka nas w sobotę. To jest dla nas wszystkich najważniejsze.
Wernera Liczkę całe to zamieszanie wokół jego osoby zaczyna dziwić.
- Siedzę sobie w domu i przeglądam kasety z nagranymi meczami Groclinu, a tu nagle zaczynają dzwonić telefony - wyjaśnia Liczka. - Dziennikarze pytają mnie czy wiem już o propozycji Legii? Ja odpowiadam, że o niczym nie wiem i choć temat jest właściwie wyczerpany muszę odpowiadać na kolejne pytania w stylu co by było gdyby. A ja nie chcę gdybać. Cały ten szum tylko przeszkadza. Pojawiły się informacje o mojej przeprowadzce do Wisły Kraków i od tego czasu przestaliśmy zdobywać punkty w lidze. Nie wiem czy jedno ma coś wspólnego z drugim, ale wolałbym, żeby już ucichły te spekulacje, a wróciła nasza passa meczów bez porażek.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]