Forum
 

Legia i Wisła walczą o Liczkę?!

Trener Górnika Zabrze Werner Liczka jest najbardziej rozrywanym szkoleniowcem w Polsce. Wciąż chce go Wisła Kraków, a teraz także Legia - pisze "Fakt".
- Oficjalnie nic nie wiem, ale cieszę się, jeśli dwa najlepsze kluby w Polsce biją się o mojego trenera - powiedział "Faktowi" właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński.
W miniony weekend Liczka spotkał się w Ostrawie z wiceprezesem Wisły Zdzisławem Kapką. Oglądali mecz Banik - Slovan Liberec i dyskutowali o jego ewentualnej pracy w Wiśle. Wcześniej Liczka rozmawiał z właścicielem klubu Bogusławem Cupiałem. Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", Liczka miał postawić warunek: sprowadzenie trzech piłkarzy - środkowego pomocnika, środkowego obrońcę i napastnika.

- W Ostrawie oglądałem mojego syna Mario i bardzo ciekawy mecz ligi czeskiej. Może pana Kapkę też interesował ten mecz - kokietował trener Górnika zapytany o sprawę Wisły.

Do gry o Liczkę w niedzielę włączyła się Legia. Do Marka Koźmińskiego zadzwonił prezes Zygo i poinformował, że Legia chce rozmawiać z Czechem. - Na razie sprawdzaliśmy swoje możliwości. Nie ma oficjalnej oferty - przyznał Liczka.

To już czwarte podejście Legii do czeskiego trenera. Za pierwszym razem przegrał z Dragomirem Okuką, za drugim musiał odmówić, bo prowadził czeską młodzieżówkę. Po raz trzeci działacze Legii skontaktowali się z nim w sierpniu tego roku, ale wtedy nie chciał odejść z Górnika. A teraz? Na przeszkodzie może stanąć tylko Wisła.

Jako wariant rezerwowy cały czas jest brane pod uwagę przez działaczy Legii sprowadzenie na Łazienkowską Dariusza Wdowczyka trenującego obecnie II-ligowego Kolportera Koronę Kielce.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online