Forum
 

Bukowiec za ekwiwalent

Mateusz Bukowiec za cztery miesiące skończy 18 lat i prawdopodobnie pożegna Górnika Zabrze. Podpora młodzieżowej reprezentacji prowadzonej przez Michała Globisza ma dość patrzenia na mecze zabrzan z ławki rezerwowych. Chce grać.
- Nasza umowa z Górnikiem wygasa 27 lutego przyszłego roku - mówi ojciec piłkarza, Piotr Bukowiec. - Mateusz nie ma tu podpisanego kontraktu. Gra za grosze. Nowy klub musiałby za niego zapłacić tylko ekwiwalent. 

Bukowiec ma kilka ciekawych ofert. Po meczu Górnika z Lechem Poznań z piłkarzem długo rozmawiał Czesław Michniewicz. To nie jedyny polski klub. Poza tym są jeszcze dwie oferty z zagranicy. W środę młodzieżówka będzie grała w Górze Kalwarii ze Szwajcarią. Mateusz będzie tam obserwowany przez zagranicznych menedżerów.

- Na pewno nie zostanie na lodzie - mówi pan Piotr.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online