Wypowiedzi po meczu Skalnik - Górnik

Werner Liczka (trener Górnika): - Mimo różnicy klas nie zlekceważyliśmy rywala, a zawodnicy zrealizowali dokładnie przedmeczowe założenia. Jesteśmy zaskoczeni miłym przyjęciem w Graczach, a obiektu z całym zapleczem socjalnym mogłoby pozazdrościć Skalnikowi wiele znacznie wyżej notowanych drużyn.
Andrzej Polak (trener Skalnika): - Nie zmobilizowaliśmy się po stracie pierwszego gola i o to mam do drużyny pretensje. Wiadomo było, że umiejętnościami i organizacją gry Górnik będzie nas przewyższał, ale że goście będą mieli więcej chęci do gry, tego się nie spodziewałem.
Arkadiusz Aleksander (napastnik Górnika): - Nie przypominam sobie, kiedy strzeliłem z rzędu cztery bramki. Bardzo się z tego cieszę, bo ostatnio skuteczność zarówno moja, jak i moich kolegów w meczach ligowych nie była najlepsza. Ponadto zagraliśmy w Graczach bez taryfy ulgowej, to znaczy na „pełnym gazie”.
Wojciech Ścisło (pomocnik Skalnika): - Gdybyśmy tak szybko nie stracili pierwszej bramki, byłoby lepiej, a trzy gole w trzy minuty to był duży wstrząs.


źródło: Sport / Przegląd Sportowy
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online