Forum
 

Aleksander - 1, 2, 3, 4

Futboliści Skalnika do straty pierwszego gola dotrzymali kroku Górnikowi, potem całkowicie oddali mu inicjatywę. Goście od początku ostro ruszyli do ataku. Już w 1 min. Michał Chałbiński silnym uderzeniem trafił w słupek. Za chwilę ten zawodnik sprytnie podał do Arkadiusz Aleksandra, który minimalnie przestrzelił.
Po upływie pół godziny nastąpił „nokautujący” szturm Górnika, a trzy gole z rzędu, w ciągu czterech minut strzelił znakomicie dysponowany Aleksander. Mimo dużej straty gospodarze poderwali się jeszcze do ataku. Uderzał z pierwszej piłki Worek, ale bramkarz Górnika wybił ją na róg.
Po przerwie piłkarze Skalnika zaatakowali. Ścisło z Kownackim sprytnie rozegrali rzut rożny, piłkę otrzymał Grzegorz Kutyla, ale strzelił za słabo, by pokonać Bartosza Białkowskiego. W miarę upływu czasu Górnik grał bardziej swobodnie i uzyskał przewagę, której efektem były dwa kolejne gole. Zadowolony z postawy swoich podopiecznych był trener Werner Liczka.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online