Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Werner Liczka (trener Górnika): - Druga połowa w naszym wykonaniu była dobra, czego nie mogę powiedzieć o pierwszej. Moi podopieczni zagrali w niej bez odpowiedniego podejścia, bez serca, bez ambicji. W II części gry już potrafiliśmy skonstruować pomysłowe akcje, szybko przejść do ataku. Jednak żeby wygrać mecz, trzeba grać z pełnym zaangażowaniem przez 90 minut. 

Krzysztof Gawara (trener Legii): - Mecz, jak każdy widział miał dwa oblicza. W I połowie zdecydowana przewaga Legii, Górnik grał cofnięty, co potrafiliśmy wykorzystać. Tym razem goli nie zdobywali napastnicy, ale po to gra 11 zawodników, żeby każdy z nich strzelał gole. W II połowie szybko zdobyta bramka uskrzydliła Górnika. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale trudno. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo po meczu z Groclinem nastroje nie były najlepsze.

źródło: legia.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]