Gierczak nie dla Odry

Trener Odry Wodzisław Ryszard Wieczorek od początku sezonu ma duże problemy z zestawieniem linii ataku. Po odejściu Jacka Ziarkowskiego problemy jeszcze się pogłębią.
Nic więc dziwnego, że Odra szuka wzmocnień. Wieczorek poważnie zainteresowany był Piotrem Gierczakiem z Górnika Zabrze. 
Po ostatnich działaniach Marka Koźmińskiego, w Zabrzu jest już sześciu napastników, a Gierczak po zakończeniu zeszłego sezonu otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Pierwsza oferta pojawiła się jednak dopiero tydzień temu - z rozmów z Dospelem jednak nic nie wyszło. Nie zainteresowana Gierczakiem była Wisła Kraków, a gdy na dwa dni przed zamknięciem "okienka" transferowego pojawiła się oferta Odry - odmówił zawodnik.

- Nie chcę już nikomu zawracać głowy. Mój kontrakt z Górnikiem ważny jest jeszcze przez dwa lata, zostaję w Zabrzu i będę walczył o miejsce w składzie. Nie ma już sensu teraz zmieniać klubu - stwierdził Gierczak.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online