Zbigniew Koźmiński zirytowany zachowaniem krakowskiej Wisły

Prezes Górnika Zbigniew Koźmiński we wtorek skończył 57 lat. Były życzenia piłkarzy, trenerów oraz władz miasta, które w ciągu dwóch najbliższych tygodni powinno przejąć 40 procent udziałów w spółce Górnika.
Koźmiński-senior nie krył irytacji zachowaniem krakowskiej Wisły, w której lata spędził jako działacz. - Napisałem do nich oficjalne pismo. Przyjechało z Zabrza 120 naszych kibiców, którzy pracują i nie mieli czasu odebrać wcześniej biletów. Przyszli pod stadion i zostali po chamsku odstawieni na dworzec. Musimy się szanować, a takie zachowanie jest niedopuszczalne - twierdzi prezes Górnika. Dodajmy, że w najbliższy poniedziałek klub podpisze umowę z Browarami "Lech", którego banery reklamowe były obecne już na pierwszym meczu ligowym Górnika z Polkowicami. - Dziesięć takich umów i nie będziemy mieli większych kłopotów finansowych. "Lech" nie wchodzi na koszulki, tylko na stadion. Jaka to kwota? Tajemnica, ale pozwala przeżyć przez miesiąc - dodaje prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online