Bukalski: Punkt musi cieszyć

W drużynie Górnika w meczu z Cracovią zagrało dwóch piłkarzy, którzy swego czasu grali w Krakowie.
Jednym z nich jest Krzysztof Bukalski, wychowanek Wandy Nowa Huta, który potem grał m.in. w Hutniku i Wiśle.
» Czy Górnik jest zadowolony z bezbramkowego remisu wywiezionego z Krakowa?
- Generalnie jesteśmy zadowoleni z punktu. Przyjechaliśmy tutaj oczywiście, aby wygrać, ale z przebiegu spotkania musimy się cieszyć z remisu. 

» W pierwszej połowie tego pojedynku próbowaliście jeszcze kontratakować, ale w drugiej gospodarze mocniej was przycisnęli, a wam nawet nie udawało się przez dłuższy okres utrzymać przy piłce.
- To prawda. Taktyka była zupełnie inna. Mieliśmy częściej atakować, częściej wyprowadzać kontry. W poprzednich meczach ten scenariusz się sprawdzał, w piątek to nam nie wychodziło.

» Mimo wszystko pozostajecie jednym z niepokonanych zespołów piłkarskiej ekstraklasy.
- Z pewnością to cieszy, ale gdybyśmy przegrali dwa mecze, a trzy wygrali, to mielibyśmy o dwa punkty więcej niż obecnie. Najlepiej opłaca się zwyciężać i dlatego bardzo żałujemy remisu z Zagłębiem Lubin na własnym stadionie. Gdybyśmy z nimi wygrali, bylibyśmy w pełni zadowoleni.

Rozmawiał: Paweł Pieprzyca, Kraków

źródło: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online