Ugo Eyinnaya przyjedzie dziś do Zabrza

Trener Górnika Zabrze Werner Liczka wciąż układa klocki. W porównaniu z poprzednim meczem trener może już skorzystać z usług swojego syna Marcela, Brazylijczyka Angelmo Teixeiry, a także Piotra Stawowego. - Młody obrońca, pozyskany z Polaru Wrocław, prezentuje się naprawdę dobrze - twierdzi II trener Marek Wleciałowski.
A w kolejce do grania czekają Piotr Karwan i Nigeryjczyk Ugo Eyinnaya. Ten ostatni zjawi się w Zabrzu dziś wieczorem. Ugo pochodzi z tej samej miejscowości co Emmanuel Olisadebe. Grał we włoskich klubach - Bari, Livorno, a ostatnio Foggi. Przeciwko Cracovii jednak raczej jeszcze nie zagra. Można jednak przypuszczać, że czeski szkoleniowiec Górnika nie zaryzykuje i nowi piłkarze, za wyjątkiem Liczki juniora, nie zagrają od pierwszych minut.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online