Laskowski zadowolony z przeprowadzki do Zielonej Góry

W środę miała być podjęta decyzja o ewentualnych wzmocnieniach trzecioligowego Lecha Zielona Góra piłkarzami z Górnika Zabrze. Mowa tu o dwójce zawodników: bramkarzu - Tomaszu Laskowskim i brazylijskim obrońcy.
Członek zarządu Radek Ogiela jest już po rozmowach z władzami zabrzan i temat jest załatwiony pozytywnie. - Teraz trener Lecha Marek Czerniawski podejmie decyzję kiedy chce mieć tych zawodników u siebie. Nie wiem czy będziemy ich załatwiali na sobotę czy damy się zrehabilitować chłopcom za Śląsk (Lech przegrał 1:9). Możemy grać takim samym składem jak we Wrocławiu - dodaje Ogiela. Sam Laskowski z przeprowadzki do Zielonej Góry jest zadowolony. – Lepiej grać niż siedzieć na ławce w pierwszej lidze i czekać nie wiadomo jak długo na swoją szansę. Nowi zawodnicy wybiegną na murawę najprawdopodobniej 21 sierpnia w meczu przeciwko jastrzębskiemu Górnikowi.

źródło: sport.zgora.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online