Forum
 

Liczka spogląda w tabelę

Czeski trener Górnika Zabrze Werner Liczka z szeroki uśmiechem spogląda w tabelę ekstraklasy.
- Liga mogłaby się już skończyć - śmiejąc się mówił wczoraj zabrzański szkoleniowiec. - Mamy jeszcze kilkanaście dni na napatrzenie się na tabelę, ale nie możemy zapomnieć, że przed nami jeszcze 24 kolejki. I nie zapomnimy.
We wtorek dwa treningi, w środę też, w czwartek jeden, a w piątek po porannym rozruchu wyjazd na sparing z Groclinem. Taki rozkład tygodnia najlepiej świadczy, że na dotychczasowym dorobku zabrzanie nie mają zamiaru przestać. 
- Tylko Michał Chałbiński odpoczywa, a reszta ostro trenuje - dodaje Liczka. - Na szczęście po konsultacji u lekarza w Ostrawie jesteśmy już pewni, że kontuzja nie jest tak groźna jak się wydawało w sobotę. Na Amikę chyba go jeszcze nie postawimy na nogi i na pewno nie będziemy ponaglać, bo zdrowie jest najważniejsze, ale liczę, że jesienią Michał strzeli jeszcze nie jedną bramkę.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online