Forum
 

Zamiast kiełbaski

W przerwie meczu Górnik - Pogoń mała konsternacja. Goście z loży honorowej siłą rozpędu poprzednich sezonów szli do salki, gdzie wcześniej było co zjeść i czego się napić. W tym sezonie mogli tylko nacisnąć... klamkę. - Rezygnujemy. Wtedy było co zjeść, ale nie było na co patrzeć. Może dlatego niektórzy goście dłużej siedzieli przy stole niż oglądali mecz. Teraz zapraszamy na trybunę i na mecz - stwierdził Koźmiński. Ktoś za plecami dorzucił, trochę z przekąsem: - To są rządy "krakusów". 
Odnotujmy, że gościem Marka Koźmińskiego był dyrektor sportowy Udinese, Gerolin Manuel, przed laty grający w Romie ze Zbigniewem Bońkiem. Z Ostrawy, po meczu Banika, dotarł też Maro Liczka, syn trenera. - Górnik zagrał bardzo dobrze. To najlepszy mecz zabrzan, jaki widziałem. Tata może być zadowolony - stwierdził młody Liczka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online