Marek Koźmiński, właściciel Górnika "asem" kolejki wg Interia.pl

Bardzo łatwo jest krytykować właścicieli klubów, trudniej zainwestować własne - ciężko zarobione pieniądze - w polski sport. Marek Koźmiński zaryzykował na trudnym śląskim terenie i choć nie brakuje mu przeciwników stara się konsekwentnie realizować swoje plany.
Były piłkarz Udinese Calcio skompletował skład złożony z młodych utalentowanych piłkarzy i dołożył do nich uznanego czeskiego szkoleniowca, jakim bez wątpienia jest Werner Liczka. Przed rozpoczęciem sezonu wielu fachowców nie wróżyło dobrze zabrzańskiej ekipie, ale po dwóch kolejkach (remis na wyjeździe z Wisłą Płock 0:0 i zwycięstwo u siebie nad Pogonią 4:0) Górnik ma już 4 punkty i nie stracił jeszcze gola. Strategia Marka Koźmińskiego na razie się sprawdza.

źródło: interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online