Sparing: Hutnik - Górnik 5:2 (5:1)

Górnik Zabrze przegrał dzisiaj w sparingowym meczu z III-ligowym Hutnikiem w Krakowie aż 2:5 (1:5). Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Arkadiusz Aleksander. Górnik zagrał bez kilku podstawowych doświadczonych piłkarzy. - Młodzi zawodnicy chyba nie zrozumieli, że ten mecz był okazją dla nich, by się pokazać. Zmarnowali tę szansę - powiedział trener Werner Liczka. 

Warto dodać, że w trakcie meczu przeprowadzono zbiórkę pieniędzy dla byłych zawodników Hutnika, mających kłopoty zdrowotne i będących w trudnej sytuacji życiowej - Zbigniewa Płaszewskiego oraz Edwarda Gajewskiego.

Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym meczu z Pogonią Szczecin zabrzan wzmocni już Kamil Kuzera. Były wiślak dochodzi do siebie po kontuzji biodra w meczu sparingowym z Sigmą Ołomuniec.

Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 5:2 (5:1)

Bramki: 1:0 Jasiak (1.), 1:1 Aleksander (10.), 2:1 Kula (15.), 3:1 Kołodziej (22.), 4:1 Kula (26.), 5:1 Kula (36.), 5:2 Aleksander (67.).

źródło: własne / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online