Świerczewski w Górniku

Z drużyną Górnika Zabrze od kilku dni trenuje Piotr Świerczewski. Sprawa była utrzymywana w tajemnicy do czasu, kiedy "Świerszcz" wygadał się na antenie regionalnej "Trójki". - Trenuję z Górnikiem. Jestem też po słowie z Markiem Koźmińskim, więc niewykluczone, że właśnie w Zabrzu będę grał w tym sezonie - powiedział były reprezentant Polski. 

- Piotrek spytał mnie, czy może trenować z Górnikiem. Zgodziłem się pod warunkiem, że będzie regularnie na zajęciach. Nie może być tak, że dziś trener ma jakiegoś piłkarza, a jutro go nie ma. Ale konkretnej oferty Piotrkowi nie złożyliśmy - powiedział właściciel Górnika Marek Koźmiński. - Jak zechce u nas grać to porozmawiamy. Ale przypuszczam, że znajdzie się klub, który da mu ciekawszą ofertę.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online