Wypowiedzi trenerów po meczu Wisła - Górnik

Werner Liczka (trener Górnika): - Jaka jest moja ocena tego meczu? - zastanawiał się szkoleniowiec. - No cóż, mieszana. Jestem przekonany, że Wisła jest w tej chwili jedną z najlepszych drużyn w Polsce. Ale ten mecz trzeba było wygrać. Nie można być zadowolonym, bo mieliśmy więcej bramkowych sytuacji od gospodarzy. Naprawdę mieliśmy dziś bardzo dobrą sytuację do zdobycia trzech punktów. Szkoda, że jej nie wykorzystaliśmy. 
Mirosław Jabłoński (trener Wisły): 24. minuta tego meczu chyba była decydująca o wyniku tego meczu. Górnik grał właściwie cofnięty na własną połowę. Nie mogliśmy przez pierwsze minuty rozpracować obrony Górnika. Wreszcie poszła świetna akcja. Irek Jeleń znakomicie dograł do Arka Klimka. Z takich akcji musi być bramka. Wtedy ten mecz wyglądał by inaczej. Górnik musiał by się otworzyć, a tak dalej konsekwentnie dążył do wywiezienia remisu. W końcówce mogliśmy ten mecz nawet przegrać, ale myślę, że w tym meczu mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji na zdobycie bramki.

źródło: wisla-plock.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online