Forum
 

Brożek, Kuzera i Szałęga bez dokumentów uprawniających do gry w Górniku

W Zabrzu wciąż nie ma dokumentów potwierdzających wypożyczenie z Wisły Kraków Piotra Brożka, Kamila Kuzery i Marcina Szałęgi. Na całą trójkę liczy trener Werner Liczka w kontekście ligowej premiery w sobotę z Wisłą Płock. Zbigniew Koźmiński uspokaja jednak, że formalności zostaną załatwione na czas.
- Teraz prezesi Wisły są w Gruzji na meczu Ligi Mistrzów. Jak wrócą, do czwartku na pewno dostaniemy wszystkie papiery - twierdzi prezes. 

Sternik klubu z Roosevelta jest też spokojny w sprawie Arkadiusza Aleksandra. Dziś Wydział Gier PZPN ma rozstrzygnąć wątpliwości dotyczące kontraktu napastnika z Arką Gdynia.

- Jestem po rozmowie z prezesem Arki, ja w ogóle dobrze żyję z prezesami klubów. Poczekamy na werdykt, ale jak będzie trzeba, to dogadamy się z Arką - przekonuje Koźmiński.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online