Forum
 

Słowacy sprawdzają Radlera

Błażej Radler ma od nowego sezonu występować w czołowym zespole ligi słowackiej MFK Rużomberok. Obrońca Górnika Zabrze wyjeżdża dziś na tygodniowy sprawdzian do słowackiego klubu.
Radler dość niespodziewanie został ostatnio przesunięty do drużyny rezerw Górnika. Na brak ofert piłkarz z Zabrza jednak nie narzeka. Była propozycja gry z Górnika Łęczna, a także z Podbeskidzia Bielsko-Biała i Piasta Gliwice. Ostatecznie zawodnik wyjeżdża na Słowację. 
- Do czwartku będzie trenował w klubie z Rużomberoku. Jeśli sprawdzian wyjdzie pomyślnie Błażej będzie tam grał - poinformował "Fakt" Werner Liczka, trener Górnika. MFK Rużomberok zają w ubiegłym sezonie trzecie miejsce w lidze słowackiej. Prezesem klubu jest tam Lubomir Moravcik, były piłkarz reprezentacji Czechosłowacji, a potem Słowacji, zawodnik m.in. Celticu Glasgow.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online