Koźmiński: Pawła Brożka w Górniku raczej nie ujrzymy

We wtorek grubo po dziewiątej skończyliśmy w Krakowie rozmowy na temat Brożków i Kuzery. Na odchodne stwierdziłem, że w środę o 8.15 mija czas na ostateczne podjęcie decyzji, no i obaj piłkarze w terminie stawili się na Roosevelta - opowiada o nowych nabytkach Górnika właściciel klubu, Marek Koźmiński.
O tych poczynaniach personalnych Górnika mówiło się już od dawna, ale dopiero wczoraj zapadły ostateczne decyzje. Piotr Brożek, Kamil Kuzera, Marcin Szałęga zostali na rok wypożyczeni z Wisły Kraków. Miał jeszcze dołączyć do tej trójki Paweł Brożek, ale ostatecznie w Zabrzu się nie pojawił. - Niczego kategorycznie nie przesądzałbym, ale Pawła w Górniku raczej nie ujrzymy - dodał Marek Koźmiński, który po meczu zabrał do Krakowa Brożka, Kuzerę i Pawła Wojciechowskiego. Cała trójka dziś o szóstej rano wyruszyła do Przemyśla na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski. Pozostali zabrzanie prosto z Czech udali się na zgrupowanie do Zielonej Góry. Nie doszło także do porozumienia Górnika z Krzysztofem Kolasińskim z Piasta.

źródło: Sport
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online