Trzech za jednego

Działacze Piasta Gliwice dobili wczoraj targu z szefami Górnika Zabrze. Zgodzili się na transfer definitywny Krzysztofa Kolasińskiego, ale w zamian wzięli 20-latków Dawida Salę i Marcina Kocura oraz zagwarantowali sobie prawo do jeszcze jednego zawodnika, który w przyszłości nie zmieści się w kadrze pierwszoligowego zespołu zza miedzy. 
Patrząc na wagę zrobili dobry interes. Ale jeżeli właściciel Górnika Marek Koźmiński ma dobre oko i wypatrzył w gliwickim zawodniku talent, który się rozwinie i niebawem na transferowym rynku osiągnie wysoką cenę, w Piaście mogą jeszcze żałować. Mogą się też jeszcze śmiać z prezesa Zbigniewa Koźmińskiego, jeżeli okaże się, że Kocur i Sala zaczną grać na poziomie przekraczającym pułap gliwickiej drużyny i zabrzanie będą ich chcieli odkupić.
Na razie jednak kupujący i sprzedając cieszą się z zakończonej wreszcie piłkarskiej transakcji, a Kolasiński powinien dzisiaj podpisać uzgodniony wcześniej kontrakt z Górnikiem. Koźmińscy doszli też do porozumienia z szefami Wisły Kraków na temat sprowadzenia do swojej drużyny braci Brożków. Oczekują tylko na sygnał od zawodników, którzy jednak nie pojadą ani na dzisiejszy mecz sparingowy zabrzan z Bankiem Ostrawa w Czechach, ani na rozpoczynające się zgrupowanie w Zielonej Górze. Piotr wybiera się bowiem na zgrupowanie kadry do lat 21, a Paweł leczy kontuzję.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online