ŚLJ: Juniorzy Górnika poniżej oczekiwań

Na trzecim miejscu rozgrywki w Śląskiej Lidze Juniorów zakończyli piłkarze Górnika Zabrze. Niby to dobry wynik, jednak w klubie przyjęto go bez entuzjazmu. W Górniku bowiem poważnie przymierzano się do zdetronizowania Gwarka Zabrze i dlatego najlepsi juniorzy - odwrotnie niż w poprzednich sezonach - nie byli delegowani do gry w IV-ligowej rezerwie. Tymczasem juniorzy Górnika szansę na mistrzowski tytuł stracili już jesienią, bo I rundę zakończyli na odległym szóstym miejscu. Wiosna była udana, ale o całkowitym odrobieniu strat nie mogło być mowy... - Wynik osiągnięty przez ten zespół na pewno nas nie zadawala, ale nie robimy z niego tragedii - zaznacza prezes "młodzieżowego" Górnika, Tomasz Fatyga. - Na pewno negatywny wpływ na postawę drużyny miały zawirowania związane z organizacyjnymi zmianami w klubie, a także osłabienia składu. W I rundzie kontuzji doznawali podstawowi zawodnicy, tacy jak Bartnikowski, Śliwiński, Soćko czy Rejmanowski.
W nowym sezonie juniorów starszych Górnika będzie prowadził Jerzy Weroński, który awansował na to stanowisko wraz z drużyną rocznika 1986, która prowadzi od wielu lat.

» Tabela po sezonie 2003/2004

źródło: Głos ZabrzaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online