Dzień Brożków

Dzisiaj po południu działacze Górnika spotkają się z Piotrem i Pawłem Brożkami. Jest to o tyle dziwny zwrot sytuacji, że wcześniej na łamach "Sportu" Paweł zadeklarował, że nie chce grać w Zabrzu. - Nikt ich nie zmusza, ale powinni nam to powiedzieć w twarz, bo ja prasie przesadnie nie ufam - mówi prezes Zbigniew Koźmiński. - Z prezesem Wisły Tadeuszem Czerwińskim i właścicielem Bogusławem Cupiałem znamy się od lat. Na pewno im dobrze doradzą. Tutaj jest świetny trener Werner Liczka, u nas mieliby możliwość częstszego grania, niż w Wiśle. 

21-letni bliźniacy są piłkarzami "Białej Gwiazdy", ale w ekipie mistrza kraju nie mają miejsca. Obaj mieli propozycję nie tylko z Zabrze, ale m.in. z GKS Katowice (Paweł na Bukowej występował w poprzednim sezonie) oraz - Piotr - z Lecha Poznań.

źródło: Sport
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online