Forum
 

Niczym Pstrowski...

- Piłkarze mają zajęcia niemal do 20.00, może skończą nawet później – można usłyszeć w sekretariacie zabrzańskiego Górnika. – To prawda. We wtorek mieliśmy trzy treningi. Dzień wcześniej dwa. I tak na zmianę. Odpuszczamy nieco pod koniec tygodnia. Najpierw boisko, potem las i siłownia. Dodatkowo korzystamy z basenu w Tarnowskich Górach – mówi drugi trener Górnika, Marek Wleciałowski. 

W poniedziałek na popołudniowych zajęciach pojawiła się kolejna dwójka piłkarzy z Zielonej Góry. To Wojciech Okińczyc i Piotr Leciejewski. Dziś ma dotrzeć Krzysztof Wierzbicki. Tym samym grupa zawodników Lecha Zielona Góra w Górniku liczyłaby już pięć nazwisk.

Indywidualnie trenują bramkarz Bartosz Białkowski oraz Mateusz Bukowiec. Obaj w ostatnim czasie leczyli kontuzje. – W sumie grono jest wyjątkowo liczne, bowiem już teraz mamy 29 piłkarzy na treningu. A to przecież nie koniec – dodaje Wleciałowski. W tym gronie jest między innymi dwóch graczy zaproszonych na treningi ze Sparty Zabrze. To Karol Kajda i Andrzej Jasiek. Do Zabrza przyjechał Marcin Sedlarz z Hutnika Kraków. Tymczasem już w najbliższych dniach spodziewani są kolejni gracze, tym razem z krakowskiej Wisły. – Już rozmawialiśmy z prezesem Cupiałem i trenerem Kasperczakiem. Wczoraj szkoleniowiec Wisły prowadził rozmowy z piłkarzami, którymi jesteśmy zainteresowani. Teraz my siądziemy z nimi do stołu – mówi prezes Zbigniew Koźmiński.

W sobotę o 17.00 Górnik gra pierwszy tego lata sparing. Z Vitkovicami na wyjeździe. – Na pewno zagramy dwoma jedenastkami – zapewnia Wleciałowski. – Potem nastąpi selekcja. Na obóz do Zielonej Góry pojedzie 24 piłkarzy.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online