Chcesz odejść, dawaj kasę!

W ciągu roku z Górnikiem Zabrze pożegnało się kilkunastu piłkarzy. Piotr Gierczak, Paweł Pęczak, Madrin Piegzik czy Marcin Szulik, to tylko część tych, którzy rozstali się z klubem. Teraz do tej listy dołączył Michał Probierz. Odeszli z własnej woli czy też dostali ofertę nie do odrzucenia? Na razie piłkarze milczą. Czyżby bali się powiedzieć, dlaczego odeszli? A może za cenę milczenia dostali obietnicę otrzymania części zaległych pieniędzy? 
- Kontrakt z Górnikiem kończył mi się w czerwcu - mówi Madrik Piegzik. - Jednak jesienią częściej grzałem ławę niż grałem.
Piegzik nie ukrywa, że Górnik wisiał mu nieco kasy. Aby dostać wolną rękę i odejść do Szczakowianki, musiał się zrzec części zaległej kwoty.
- Nie były to jakieś wielkie pieniądze - mówi Piegzik. - Jednak, aby dostać wolną rękę, musiałem się zrzec około 75 procent wszelkich zaległości.
Kto zastąpił Piegzika i pozostałych, którzy rozstali się z Górnikiem? Grupa młodych Brazylijczyków, których zaletą jest tylko to, że są tańsi w utrzymaniu niż nasi piłkarze.
W piątek w Górniku odbędzie się kolejna czystka. Na liście do odstrzału są: Rafał Niżnik, Błażej Radler, Kazimierz Moskal.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online