Forum
 

Liczka: Wartościowy sprawdzian

» Jak wypadła analiza sobotniego meczu z GKS?
Werner Liczka, trener Górnika: - Lepiej niż pierwszy odbiór na żywo. Na ekranie telewizora, oglądając spotkanie nagrane na wideo, zobaczyłem, że na tle naprawdę walczącego rywala, przeprowadziliśmy trzy akcje, które mają być znakiem rozpoznawczym mojego Górnika. 

» Które akcje ma pan na myśli?
- W pierwszej połowie znakomicie Michał Karwan podał do Michała Probierza, który w tempo dośrodkował z lewego skrzydła do Michała Chałbińskiego. Szkoda, że napastnik za bardzo wszedł pod bramkę i główkował niedokładnie. W drugiej połowie natomiast przejmując piłkę w środku boiska przeprowadziliśmy kontrę zakończoną podaniem Chałbińskiego do Pawła Buskiewicza, który źle przełożył nogę i oddał niecelny strzał z 11 metrów.

» Najwięcej pożytku było jednak z kolejnego źle wykonanego rzutu wolnego przez Jarosława Popielę.
- To prawda. Jarek źle zagrał z wolnego, ale Dimitar Makriew powalczył o piłkę, a słabo grający, ale aktywny, waleczny, chcący grać Joao Paulo oddał strzał dający nam jeden punkt. To są plusy z tego meczu, który był najwartościowszym sprawdzianem drużyny, od kiedy ją prowadzę. Dzięki niemu wiem już dużo więcej nie tylko o umiejętnościach, ale i o psychice zespołu. A to dla mnie bardzo ważne.

Rozmawiał: Jerzy Dusik / Dziennik Zachodni

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online