Kapitan kule nosi

Kazimierz Moskal nie wybiegł wczoraj na zabrzańską murawę. Stał opierając się o kulach, a jego stopa usztywniona była gipsem.
» Jak długo jeszcze będzie pan kuśtykał o kulach?
Kazimierz Moskal: - Po pechowym starciu z Michałem Chałbińskim na treningu lekarze zalecili mi noszenie uciskowego opatrunku przez dwa tygodnie. W środę idę na konsultację i mam nadzieję, że nie będę czuł już kłucia w śródstopiu. 
» Która to tak poważna kontuzja w pańskiej karierze?
- Druga. Poprzednią miałem w Wiśle Kraków, kiedy to szwankowało kolano. Od razu uspokajam tych, którzy obawiają się, że "sypię się" ze starości. Mój obecny uraz spowodowany został ostrym starciem. I równie dobrze mógł się przytrafić juniorowi, jak i 37-latkowi.
» Bardzo się pna denerwuje oglądając mecze kolegów z boku?
- Na spotkanie z Legią do Warszawy nie pojechałem i siedząc przed telewizorem przeżywałem emocje jako telewidz. Zupełnie inaczej jest, gdy siedzi się blisko boiska ze świadomością, że nie ma sposobu na to, żeby wejść do gry u pomóc kolegom.
» Drużyna nie strzela, a kapitan kule nosi? Co zrobić, żeby zabrzanie wreszcie zaczęli zdobywać bramki?
- Trener Werner Liczka pracuje nad tym razem z drużyną na treningach i mam nadzieję, że wkrótce to praca zaowocuje golami.

Rozmawiał: Jerzy Dusik / Dziennik Zachodni

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online